OMNIA csm husi tenis

Magazinul Pepco angajeaza director! Intra Aici pentru detalii!

mai 22nd, 2020 | de Husi Pe Surse
Local

Pepco angajeaza director penntru magazinul din Husi, judetul Vaslui!
Aplica AICI

Apartamente in regim hotelier Husi - Omnia

Ce ofera:

• Pachet salarial atractiv
• Bonusuri motivante
• Bonuri de masă
• Discount de angajat de până la 25% la produsele PEPCO
• Program de lucru flexibil
• Dezvoltare profesională și oportunități de promovare
• Suport din partea unei echipe prietenoase

Printre atribuțiile tale:

• Realizarea bugetului de vânzări
• Asigurarea unui nivel corespunzător de customer service
• Respectarea standardelor de merchandising ale companiei
• Implementarea adecvată a promoțiilor la nivelul magazinului
• Gestionarea și supervizarea activității angajaților din subordine
• Completarea și gestionarea întregii documentații a magazinului
Pregătirea și participarea la derularea inventarelor

Cerințe:

• Studii medii (studiile superioare sunt un avantaj)
• Minim 2 ani experiență în retail
• Abilitatea de a planifica și atinge obiective pe termen mediu sau lung
• Spirit de echipă și aptitudini organizatorice
• Rezistență la stress și orientare către client
• Cunoștințe de operare calculator

Comments

comments